Postacı Çocuk 2Piranda´ya Mektup (parmak Kukla Hediyeli!)

%20
Postacı Çocuk 2,Özlem Şekercioğlu Lesport
Panos ve Dost İstanbul´da kendi hallerinde yaşarken sık sık dünyayı dolaşan kaşiflere özenmekte bir gün onlar gibi bilmedikleri ülkelere seyahat etmeyi düşlemektedir. Mısır Çarşısı´na diye yola çıktıkları bir gün talih onları Albatros´un kanatları arasında maceralı bir yolculuğa sürükleyecektir. Artık çok önemli bir görevleri vardır. Uzaklarda yaşayan çocuklara kayıp mektuplarını ulaştırmak.

Kahramanların ve mekanların tek tek maket olarak hazırlanıp dijital olarak fotoğraflanmasıyla 3 boyutlu olarak hazırlanan kitap, olağanüstü görselliğiyle çocuklar kadar büyükleri de büyülüyor. Kitabın arkasında kesilip yapıştırılarak hazırlanacak karton parmak kuklalar bulunuyor.


Özlem Şekercioğlu Lesport, 1970 Nevruz´unda doğdu. Üniversitede Kamu Yönetimi okudu. Ama hiç ilgisini çekmedi. Onun yerine çocuk kitapları yaptı. İlk kitabı ´Narkız´ hala basılmadı ama sevenleri için hep bir numara. Kitapları sinema filmi gibidir, çünkü kamerayla dünyaya bakmayı çok sever. Oğlu Yunus çocuk kitaplarının en zalim eleştirmenidir.
Stok Kodu
9789944207041
Boyut
225-225
Sayfa Sayısı
19
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-11
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat