Yaşamınızı, yaşadığınız aşkın yönlendirdiğini, beklentilerinizin partnerinizle sınırlı hale geldiğini görüyorsanız, bütün bunlar size acı vermeye ya da sizi mutlu etmeye başlıyorsa, bir değişim yaratmayı düşünebilirsiniz. Bir sağlıksız ilişkiden diğerine geçiyorsanız, gelecekte her şeyi daha farklı yaşamak isteyebilirsiniz. Sürekli aynı hataları, aynı düş kırıklıklarını yaşamaktan bıktıysanız, bu kitaptaki öneriler size çok yararlı olacaktır.
Aşk Bağımlılığı; ilişkilerinizde düşünce ve davranış biçimlerinizi nasıl değiştirebileceğinizi, eski yanlış inanç sistemlerinizden nasıl vazgeçebileceğinizi anlatarak, sevgiyi dengede tutmanın yollarını açıklamaktadır.
Aşk bağımlılığını ve neden olduğu sağlıksız davranışları anlatan pek çok kitap var. Ancak Aşk Bağımlılığı bundan kurtulmanın yollarını örneklerle, aşama aşama anlatan tek kitap.
Kitabı okuduğunuzda, işe önce kendinizi sevmekle başlayacak, süreç tamamlandığında ise hep hayalini kurduğunuz sevgi dolu, sağlıklı ve tatmin edici ilişkiyi yaşamanın keyfine varacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753311137
Boyut
140-200
Sayfa Sayısı
168
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1999-03
Çeviren
Meltem Erkmen,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat