Büyücünün Hediyesi (Cep Boy) (Ciltli)

%25
Büyücünün Hediyesi,Og Mandino

Kişisel gelişim kitaplarının en önemli yazarlarından olan Og Mandino, bu kitabında da insan ilişkilerini bambaşka bir açıdan ele alarak bizlere Bart ve Mary Manning, asla unutamayacakları dostları Patrick, küçük kızları Kathy ve çok özel bir oyuncak ayının öyküsünü anlatıyor.
Bart Manning dünyaca ünlü pek çok konuşmacının danışmanlığını yapıyordu. Bu alanda en iyiydi. Ancak peşpeşe gelen talihsizlikler sonucu en önemli konuşmacılarını yitirince emekli oldu. Sevgili eşi Mary, kocası sonunda dinlenme fırsatı bulduğu için çok mutluydu.
Ancak Bart bir gün bir tesadüf sonucu kendisini yeniden küçük ofisindeki tozlu masasında bulduğunda, birden tekrar işine dönmeye karar verdi. Eğer onu oraya Tanrı gönderdiyse, bekleyip O'nun kendisi için neler planladığını görmeliydi.
Bir toplantıda genç, yakışıklı, büyüleyici sesi ve bilge sözleriyle tüm dinleyicileri etkisi altına alan Patrick Donne ile karşılaştı. Çok geçmeden de Patrick'in sıradan dünyasında en büyük üzüntülerin bile paha biçilmez deneyimlere dönüştüğünü gördü.

Stok Kodu
9789753311458
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-03
Çeviren
Anita Tatlıer,
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat