... “Özbenliği Yaşamak“, özbenliğinize ulaşmanızı ve gerçek kimliğinize dönmenizi sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir çalışmadır. İki ünlü psikoterapist tarafından yazılan bu kitap, daha mutlu bir yaşam adına ruhu özgür bırakmak için uygulanabilecek teknikleri anlatmaktadır.
Spiritüel psikolojiyle ilgilenenler için vazgeçilmez bir kaynak olacak bu kitabı okuduğunuzda, özbenliğinizle güçlü bir bağlantı kuracak ve yepyeni bir güç kazandığınızı hissedeceksiniz.
“Kitabın özünü oluşturan Bilinçli Bağlantı Egzersizi, uygulanması oldukça kolay, etkili bir yöntemdir. Verilen kısa örneklerin zekice olması, kitabı kolay okunur kılıyor ve kişinin özbenliğine ulaşma isteğini perçinliyor.
... Lotery ve Melchiorre özbenlikle iletişime geçmenin insanın hayatını nasıl değiştirebileceğini anlatıyorlar. Kitabı okuduğunuzda kişinin kendisine karşı dürüst olmamasının nelere mal olabileceğini görüyor ve özbenliğinize ulaşmanızı sağlayacak yöntemlerle tanışıyorsunuz. Bu kitabı özbenliğini yaşamak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
Gary Emery-
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753310994
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
167
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1997-06
Çeviren
Ahmet Madenli,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat