Dört Sarışın, hayatlarının en can alıcı kavşak noktasında, kritik tercihlerle karşı karşıya kalan ve atacakları adımlarla kaderlerini belirleyeceğinin farkında olan; aslında bir gazete okuyabileceğini düşünen, ama daha bunu düşünürken yorulan, hayatı için bir şeyler yapmakta ısrar edip hiçbir şey yapmamakta ayak direyen dört sarışın kadının hikayesi.
Güzel bir ikinci sınıf model olan Janey, zengin aşıkları sayesinde yazları o adamların Hamptons'daki yazlıklarında geçermenin peşinde; ta ki bir erkeği bir yaz için elde edebileceğini, ama asıl istediği şeyi asla edemeyeceğini keşfedene kadar.
Etkili bir dergide köşe yazarı olan Winnie, yine bir gazeteci olan kocası sinema yıldızı bir kadınla felekten bir gece çalınca bunalıma düşüyor ve kendisi de başka bir starın peşine takılarak onun yatağına giriyor.
Batı'nın en gözde bekarlarından birini elde eden Cinderalla, kendisini ve etrafındaki dünyayı yeniden yaratabileceğini sanınca hayal kırıklığına uğrayıp derin bir paranoyaya sürükleniyor.
Kendi çabalarıyla bir koca elde edemeyeceğinden korkan sarışın yazar ise, Manhattan'da bulamadığı aşkı ve sadakati aramak üzere Londra'nın yolunu tutuyor ve elinde kalan gene kocaman bir hiç oluyor.
Stok Kodu
9799752970945
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
345
Basım Tarihi
2002-05
Çeviren
Neşfa Dereli
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat