Bütün bir yılınızı en güzel şekilde değerlendirebilmenin farklılığını yaşayın.Ayetlerin ve hadislerin ışığı altında sırası ile on iki ayrı en ince ayrıntısına kadar açıklayarak her aya mahsus yapılacak ibadet ve duaları bulacağınız bir eser.Bilinçli olarak senenin tamamını ve içerisinde bulunan kandil ,gecelerini nasıl ihya edebilir,NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİM. dİye Düşünenlerin elinden bırakamayacağı bir eser.
Akıp giden ömrünü en güzel şekilde değerlendirme gayretinde olanlara ışık tutacak bir eser.
Hak yolda hızlı adımlarla ilerlemekve bol kazançlar elde etmek isteyenlerin mutlaka elinde bulunması gereken muhteşem bir eser.Büyük bir zevkle okuyacağınız ve okudukça amel edeceğiniz bir eser. Mübarek gecelerde Allahın c.c rahmet ve mağfiretine yaklaşmanıza vesile olması için yapışacağınız ibaaet ve duaları bulacağınız bir eser .Şu karanlık dünyada rasulüllah s.a.V. min saçtığı nurlarla aydinlanarak hakka kavuşmak isteyenlerin elinde bulunması gereken muazzam bir kitap.Bu eser Ebedi hayatları için en karlı yatırımı yapmak isteyenler içindir. Bu eser İki cihan mutluluğuna kavuşmanız için,gönül evlerinizi aydinlatan bir ışık olacaktır.
Bu eser ibadetlere sarılan kardeşlerimi günahlarından arınmalarına,büyük sevaplar elde etmelerine vesile olacaktır. Bu eser İstekli ve hevesli kardeşlerimi ibadete teşvik etmek ve yollarına ışık tutmak için hazırlanan bu eserimin yolunuzu aydınlatması ve sizi gayrete sevk etmesi temennisi ile sonsuzluk diyarına açılan kapıya doğru koşanlara selam olsun.
Stok Kodu
1002438100019
Boyut
160-220
Sayfa Sayısı
403
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat