Başarılı Müzakere Teknikleri

%5
Başarılı Müzakere Teknikleri,Mark H. Mc Cormack
Başarılı Müzakere Teknikleri bazı insanlar karşılıklı görüşmelerde işi bağlayıp satışı gerçekleştirdikleri veya konuşulan konulardaki isteklerini kabul ettirdikleri halde, bazılarının ise konuşulan konuları daha karmaşık, içinden çıkılmaz hale getirip işi veya olayı kilitlediklerine dikkat ettinizmi' İşte bu iş bitirip konuyu kendi istediğiniz şekle getirmek, müzakere sanatındaki başarınıza bağlıdır.
İş dünyasındaki uzlaşma, genellikle olması gerektiğinden daha karmaşıktır. Kendinizi büyük düşünmeye hazırlamazsanız, bütün konularda en üst noktayı hedeflemezseniz, olayı sizin için en verimli biçimde bitiremezsiniz. Bir uzlaşmada; bütün kuralların, sayıların ve tahminlerin her an değişebileceğini hesaplamak ve kendinizi, değişen durumlarda da konuya hakim olmaya hazır hale getirmek zorundasınız.

Bu kitapta, bir müzakerenin değişen durumlarında teklif ve karşı tekliflerde bulunmayı, işin önemini açığa çıkaracak sorular sormayı, anlaşma için orta noktada buluşmayı, hamle yapma veya geri adım atmayı, itirazlara iş bitirici cevaplar vermeyi ve müzakerenin kendi şirketinizin istediğine en yakın şekilde bir anlaşma ile neticelenmesini öğreneceksiniz. Başarılı Müzakere Teknikleri, Form Yayıncılık, Can Ceylan, 9789757701569, Mark H. Mc Cormack
Stok Kodu
9789757701569
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
184
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Can Ceylan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat