Bu kitap şifanın dinamiklerine ilginç ve yepyeni bir anlayış getirmektedir.
- Deepak Chopra, M.D., How to Know God'ın yazarı
Dünyanın her tarafındaki tanınmış doktor ve tıp araştırmacıları neden Dr. Eric Pearl'ün hastaları tarafından bildirilen olağanüstü şifa haberleriyle ilgilenmektedirler?
Bu hastalar, kanser, AIDS'e bağlı hastalıklar ve beyin felci gibi hastalıkların aniden kaybolduklarını bildirdiklerinde, bu ne anlama gelir? Dr. Eric Pearl ile etkileşime giren kişiler, aniden bu şifa enerjisini sadece kendileri için değil, başka kişiler için de kullanabilme yeteneği geliştirirlerse, bu ne anlama gelir?
Nedir bu olgu?
Geleneksel şifa hakkında okuduğunuz her şeyi tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Dr. Pearl tarafından tanımlanan “yeni“ şifa frekansları, “teknikleri“ tamamen aşarak sizi daha önce her yerde, herkesin ulaştığı seviyelerin ötesine geçirir. Bu kitap, sizi Dr. Eric Pearl'ün şifa yeteneğini keşfetmesiyle başlamış olan ve dünyanın bu süreçle tanışmasını sağlayan araç olarak hak edilmiş ününe kadar getiren macerasını anlatır. En Önemlisi, Tekrar Bağlantı (The Reconnection). Sizin bu yeni şifa enerjilerinde ustalaşmanız için bireysel olarak kullanabileceğiniz metot lan ortaya koymaktadır.
DR. ERİC PEARL, kendisinin yanı sıra başka kişilerin de mucizevi şifalara şahit olmalarından sonra, Los Angeles'ın en bastan kayropraktis kliniklerinden birini terk etti. O zamandan beri, kendisini Tekrar Bağlantı Şifa süreci ışık ve bilgisini ve “Tekrar Bağlantı“yı (The Reconnection) yaygın seminer ve konferanslarla tanıtmaya adamıştır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789758817146
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
307
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-02
Çeviren
Sibel Malkoç
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat