Fiamma dei Fiori ve Martín Amador arasındaki aşk bir denizin dalgalarını andırır: Sürükler, döver, okşar, yalar, gelir ve gider. Martín ve Fiamma'nın bu salınımı okuru en çelişkili ve bir o kadar da erotik duyguların fırtınalarına götürür. İnkâr Edilen Aşklardan hem aşkın hem de aşksızlığın kitabıdır.
Süreklilik ve tutku, maneviyat ve isyankârlık Fiamma dei Fiori'nin yaşamının mihenk taşlarıdır, kendini bütün ve dolu hissettiğinde gerçek bir kadındır... ama yaşamı bomboş kalır ve kaybolur. Her şeyden ve herkesten önce kendini bulması gerektiğini kavrar.
Bir liman kentinde, iklimin bile Fiamma ile Martín'in sevgilerine ve sevgisizliklerine eşlik ettiği olağanüstü bir aşk hikâyesi. Yaşamla ilgili titreyişler, arayışlar, idealizm, olanaklı ve olanaksız rüyalar, sevinçler ve yalnızlıklar; ihanet, yasak aşklar ve geri dönüşlerden oluşan, sonunda hepimizi en çok istediğimiz yere götüren bir öykü: kendimizi bulmak.
İnkâr Edilen Aşklardan, prestijli Chicago Kitap Fuarı'nda aldığı Latin Edebiyatı Ödülü'nün yanı sıra, edebiyat çevrelerince “büyük bir roman“ ve “erotik edebiyatın başyapıtlarından biri“ olarak nitelenerek pek çok övgü topladı.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944291354
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
336
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Çeviren
Pınar Savaş,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat