Birçoğumuz günlerimizi “eğer şöyle olursa'' hayatımızın nasıl olacağını düşünerek, konuşarak ve düşleyerek geçiririz. Kararlar alır, yeni diyetler uygular, düzenli spora başlarız. Hayat boyu bizle olacak başarılarımız için çalışmaya başlarız, ama sonra vazgeçeriz, çok meşgul oluruz ve hayatta gerçekten bizim için neyin önemli olduğunu unuturuz. Bir yıl daha geçer ve hayallerimiz onlara ulaşılamadan öylece durur. Ama eğer bugün, her zaman istediğiniz hayatın tam önümüzde, elimizi uzatsak yakalayabileceğimiz mesafede olduğunu fark edersek, ne olur? Bunu yaşamaya hazır mıyız?
“Debbie Ford'un iletişim kurmaktaki açıklığı ve samimiyeti büyümeye devam etmem ve hayatımın temel amaçlarına bağlanmamda bana ilham verdi, beni rahatlattı ve güçlendirdi. Şefkatle beslediği bilgeliğini bizimle paylaştığı için ona sonsuza kadar minnettar kalacağım''
Alanis Morisette -Oyuncu, şarkıcı, şarkı yazarı ve 7 Grammy Ödülü sahibi
Hayal ettiğiniz yaşamın size gelmesini bekliyor olabilirsiniz. Sonunda daha fazla başarı, para, aşk ve mutluluğa sahip olduğunuzda, o günün de geleceğini umuyorsunuz ya da... Ya da, birçokları gibi, yarın bugünkü hayatınızda sizi daha iyi hissettirecek bir şeylerin olmasını bekliyorsunuz. Ama o yarın hâlâ gelmedi mi? Gerçek burada ve şimdi yer alırken, hayatınızın en güzel yılının oralarda bir yerlerde olduğu, gelecekte saklandığı yanılsamasını kırmanın şimdi tam zamanı.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789759064143
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
144
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-09
Çeviren
Banu Kalaycı,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat