Hepimiz çoğu zaman kendimizden büyük ve daha güçlü bir kuvvetin bizleri yönettiğine inanırız. Bunun kaynağı nedir, nerededir? Bu soruların cevapları var mıdır? Roman kahramanı Aziz, tümünü sorgulayacak fakat sadece bazılarına yanıtlar bulacak. Bazen kafasının içinden, bazen de yüreğinin en derin yerinden gelen sese kulak verip hayatının yönünü belirleyecek.
Başlamış olduğu fiziksel, zihinsel ve ruhsal yolculuğu esnasında karşısına kimler ve neler çıkacak, onu nasıl etkileyecek okuyunca göreceksiniz.
Birbirimizden farklı olduğumuzu, değişik hayatlar yaşadığımızı sanıyor olmamıza rağmen aslında hepimiz birbirimize çok benziyoruz. Hatta aynıyız ve yaşadığımız tecrübeler dahi bire bir aynı. Sadece onlara bakış açımız ve getirdiğimiz yorumlar farklı. Aziz, bunları yaşarken bakın bakalım kendinizden bir şeyler bulacak mısınız?
Bir erkeğin düşünce şekli nasıldır? Karşı cinsten biriyle ilişkiye girmek, onu tavlamak için neler yapılır? Başlayan birliktelikler neden ve nasıl biter? Aziz, kendi yaşadıklarını tüm içtenliğiyle sizlerle paylaşacak. Aynı fikirde olabilir veya olmayabilirsiniz. Fark etmez. Çünkü bu Aziz'in hayatı ve o sadece kendi yaşadıklarından sorumlu. Belki de artık bilerek o sorumluluğu almıyor. Tek amacı doğru bildiği şekilde yaşamını sürdürmek... Hepsi bu... Sonuçta, topumuzun istediği de bu değil mi?
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944291200
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
352
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat