Geleceği yönlendirmeye katılın.
“Eşzamanlılık liderlik konusunda ciddi herkesin okuması gereken bir kitap.“
Peter Senge, Beşinci Disiplin adlı kitabın yazarı.
Eşzamanlılık günümüzde liderliğin en gerekli yetilerini geliştirmek için ilham veren bir rehberdir. Joe Jaworski, liderliğin içindeki derin sorunları keşfetmek için çıktığı kendi yolculuğunu anlatarak her türdeki öndere uygulanabilir liderliğin yepyeni bir tanımını vermekte. Kendi kişisel hikâyesi, 21. yüzyılda hem kamusal ve örgütsel alanda hem de kişisel yaşamlarımızda liderliğin geçirdiği esaslı değişimlerle boğuşan bizlere cesaret verip ışık tutmaktadır.
“Eşzamanlılık liderliğin insani olanakları ortaya çıkarmakla, diğer insanları sınırlarından kendi kendilerine veya örgütlü olarak yaratılmış- kurtarmakla ilgili olduğunu anlatır. Bu kitap her ne kadar yazarın kendi yolculuğunu anlatıyorsa da, örgütsel öğrenme ve etkinlik hakkında önemli mesajlar içermektedir.
Phil Carroll, Shell Petrol Şirketi, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü
“Akılcı ve aynı zamanda içten bir anlatımla yazılmış olan Eşzamanlılık, bir adamın 21. yüzyılda hepimizin gitmesi gereken yere yaptığı yolculuğun hikâyesidir. Jaworski'nin yaşamı çok yakın bir gelecekte bizi bekleyen kültürel ve kurumsal değişimin her an, her yerde, herkes için -hatta işlerin eski düzenden büyük yararlar sağlamış olanlar için bile- başlayabileceğini kanıtlamaktadır.“
Dee W. Hock, Visa International, Kurucu, Başkan ve Ömür Boyu Yönetim Kurulu Üyesi
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789759064471
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
280
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-05
Çeviren
Ayşe Dağıstanlı,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat