100 Yıllık Sır Deşifre Edildi
Dünyayı tekeline alan ve yenilmez sanılan devlerin, inanılmış mücadelelerle alt edilebileceğini gösteren Yazar Muammer KARABULUT, Coca Cola ile olan savaşını ve bu savaş esnasında yaşadıklarını romanlaştırarak kaleme almıştır.
Çok severek milyarlarca dolar servet kazandırdığımız bir markanın, tüm insanlığı nasıl kandırdığını ve zehirlediğini, hiç bilinmeyen sırrını deşifre ederek insanlığa sunarken, hemen hepimizin tiksindiği vücudumuzdaki sıvının ( idrarın ) ise ne kadar faydalı olduğunu karşılıklı mukayeseler yaparak gözler önüne sermiştir.
Coca Cola firmasını dünya çocukları adına mahkemeye veren Muammer KARABULUT, duruşmalar esnasında "asla sırrımızı açıklayamayız eğer istiyorsanız formülümüzü verelim" diye savunma yapmaya kalkan firma avukatlarının, farkında olmadan sundukları, sözüm ona üstü kapalı formül ile Cola'nın özünü çözer!
Bu olay, yurtdışında binlerce kez haber yapılırken, ne yazık ki ülkemiz basınında hiç yer bulamadığı gibi, adeta ört bas etmeye kalkılırcasına ülke kamuoyundan da gizlenilmeye çalışılmıştır.
Hemen herkesin, özellikle anne babaların başucu olacak bu kitapta, insanlığın nasıl sömürüldüğünü ve kandırıldıklarını ibretle okuyacak, okudukça da yaşadığınız bir çok hayatınızın gerilerinde bırakarak, yepyeni bir özgüvenle geleceğe bakacaksınız.
Stok Kodu
9789750167317
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
135
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2007-09
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat