Aşk Oyunu Nasıl Oynanır' - Bir erkekle ne yapılır'
- Erkeğe istediklerinizi nasıl yaptırırsınız'
- İşve nasıl bir silaha dönüştürülür'
- Erkeğe nasıl 'seni seviyorum' dedirtirsiniz'
- Hangi erkeğe "yatırım" yapmalı'
- Erkeğin beyni nasıl yıkanır'
- Erkeğe nasıl tasma takılır'

Erkekleri Kullanma Kılavuzu, Kadınları Kullanma Kılavuzu, Doğru Erkeği Bulma Kılavuzu, Aşk Büyüsü kitaplarının yazarı olan ve
bugüne dek yazdığı kitap ve köşe yazılarıyla ilişkilerin "bilirkişisi" haline gelen İlhan Uçkan'ın son kitabı "Aşk Oyunu Nasıl Oynanır'" okuyucularıyla buluşuyor.

Gri Kedi Yayınevi tarafından yayınlanan "Aşk Oyunu Nasıl Oynanır'", ilişkilerin bir "oyun alanı" olarak değerlendirildiği ve okuyucuya taktiklerin verildiği bir kılavuz.

Bir erkekle ne yapılır', Erkeğe istediklerinizi nasıl yaptırırsınız', İşve nasıl bir silaha dönüştürülür', Erkeğe nasıl 'seni seviyorum' dedirtirsiniz', Hangi erkeğe "yatırım" yapmalı', Erkeğin beyni nasıl yıkanır', Erkeğe nasıl tasma takılır' gibi ve benzeri konularda adım adım uygulamalı derslerin yer aldığı kitap, tam anlamıyla kadınlara yönelik 50 drajelik mutluluk stratejisi kılavuzu. Bu kitabında da kadınlara ilişkiler üzerine önemli ipuçları sunan İlhan Uçkan, kadınlara iyi bir aşk oyuncusu olmanın yolunu gösteriyor.

Uçkan'ın bu kitabının kapağı ise bugüne dek hazırlananlardan oldukça farklı. Yazarın yüzü, Milliyet Gazetesi'ndeki köşesinde kullandığı seksi kadın figürlerinden birinin üzerinde yer alıyor.
(Tanıtım Yazısı'ndan) Aşk Oyunu Nasıl Oynanır', Grikedi Yayınları, 9799758953065, İlhan Uçkan
Stok Kodu
9799758953065
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat