İyi Günde Kötü Günde Evlilik Bir insanın her bakımdan kendine uygun bir aday bulması kolay değildir. Mükemmellik izafi bir kavramdır. Önemli olan ortak paydaları bulmak, bir yöne çok önem verip diğer yönleri ihmal etmemektir.

Aile adeta bir insan gibidir. Onun da bebeklik dönemi, ergenlik dönemi, yetişkinlik dönemi ve yaşlılık dönemi vardır. Aile de hastalanır, tedavi olması gerekir. Yaşlılık dönemine erişemeden ömrü biten aileler vardır. Aileyi besleyen saygıdır, bakımdır, ihtimamdır, ilgidir.
Aile üyeleri uyum içinde olurlarsa mutlu olurlar. Aileyi yürütmek bir sanattır. Aile genellikle, eşlerin çevreleri, bilhassa kendi aileleri tarafından desteklendiği takdirde mutlulukla devam etmekte, aksi takdirde karşılıklı yaşanan iletişim sorunları ailenin huzurunu dolayısıyla aileyi sürekli tehdit etmektedir.

Elinizdeki kitap evlilik konusunda çaresizliğe karşı duran ve daha güzele ulaşmak için çaba gösteren çözüm önerilerinden oluşmaktadır. Bu çalışma, yeni evleneceklere, evliliğindeki iletişimde sorunları en aza indirmek ve eşiyle en iyi uyumu yakalamak isteyenlere hitap ediyor. İyi Günde Kötü Günde Evlilik, Farika Artır Teymur, 9789759105082, Gül Yurdu Yayınları
Stok Kodu
9789759105082
Boyut
150-210
Sayfa Sayısı
215
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat