Mutlu Bir Yuva İçin 33 Teklif Yüreklerin modern çağın mengeneleriyle sıkıldığı, beyinlerin, olumsuz fikirlerin bombardımanı altında kaldığı, duyguların süflileştirilip, düşüncelerin târümar edildiği çağımızda, ihmal ettiğimiz küçük davranışlara çok ihtiyacımız var. Ne yaman bir çelişkidir ki, kendi iç dünyamıza, bu küçük davranışları yaptırma adına söz dinletemiyorken, sürekli olarak başkalarının yanlışlarını dillendiriyoruz, insanları, çevreyi ve dünyayı düzeltme planları savuruyoruz her yana. Alemi değiştirmenin yolunun önce kendimizi değiştirmekten geçtiğini unutuyoruz nedense.

Elinizdeki bu kitap, hepimizin az çok bildiği küçük davranışları bir kere daha hatırlatmak niyetiyle hazırlandı. Kitapta, hayatı daha mutlu ve anlamlı hale getirmek için uygulanması kolay karşılığı ise mutluluk olan 33 teklif sunuyoruz. Tekliflerin hemen hepsi Peygamber Efendimiz'in (sas) tavsiyelerinden.

2 ana bölümden oluşan kitabın birinci bölümünde, 33 teklif sunuluyor. İkinci bölümde ise, okurlarımızdan gelen ibret ve ümit dolu mektupları bulacaksınız. 4 başlıktan oluşan bu bölümde; 'Eş Mektupları', 'Dost ve Arkadaş Mektupları', 'Gelin-Kayınvalide Mektupları' ve 'Ramazan'a Hazırlık Mektupları' mevcut.

Tekliflerin ve mektupların, yürekleri ferahlatması, ufukları açması ve bir ümit penceresi olması niyetiyle... Mutlu Bir Yuva İçin 33 Teklif, Salih Yusufoğlu, 9789759105068, Gül Yurdu Yayınları
Stok Kodu
9789759105068
Boyut
150-210
Sayfa Sayısı
200
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat