Günümüz şartları, ilgili ve sorumlu anneye, -sanki- bir takımın antrenörüymüş gibi sorumluluklar yüklemektedir. Buna göre Annenin, ailenin tüm bireylerinden oluşan bir takımın antrenörlüğünü ve bazen de yine bu takımın yaşam koçluğu görevini üstlenmesi zorunlu hale gelmiştir. Bu takımın başarısı; annenin, aile bireylerinden oluşan oyuncularını ne kadar, motive edebildiğine ve onları, içinde bulunduğu bu rekabetin ne kadar büyük olduğuna inandırmasına bağlıdır.


Bu Kitap;
SBSye hazırlanan öğrencilerimizin annelerini, bir eğitim koçu psikolojisine hazırlayarak, günümüz şartlarının yüklediği yeni sorumluluklara karşı onlara bu yeni görevlerinde yardımcı olabilmesi, annenin, bu zor ve önemli sorumlulukları yerine getirebilmesinde ona bir yol arkadaşı olması için kaleme alınmıştır.


Bu kitapta; annelerin üstlenmesi gereken eğitim koçluğunun görev ve sorumlulukları en ince detaylarıyla anlatılmaya çalışılmıştır.

Bu sınavın bilgi değil kararlılık sınavı olduğunu unutmayın. Ailenizi bu mesele için ne kadar yüreklendirebiliyorsunuz? Eşinizi, çocuklarınızı, hatta çevrenizi ne kadar yönlendirebiliyorsunuz? Kendinizi, kendinize ispatlama fırsatı bu!

Evet, yarış başladı. Hemen stratejinizi belirleyin ve takımınızı motive etmeye başlayın.
(ARKA DIŞ KAPAK YAZISI)
Stok Kodu
9786058989207
Boyut
185-165
Sayfa Sayısı
1000
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2011-04
Kapak Türü
Kuşe
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat