Yeryüzünde yaşayan insanlara baktığımız zaman, her insanın ayrı bir karaktere, ayrı bir tabiatta ve birbirinden farklı görüş ve düşünceye sahip olduğunu görürüz.
Sonra, birimizin sevdiği, hoşlandığı ve hayranlık duyduğu her hangi bir güzellik karşısında bir başkasının hiç de aynı duyguları taşımadığını görürüz.
Acaba bu neden böyle oluyor, diye hiç düşündünüz mü? Mesele gayet basit: Çünkü insanlar etkisi altında doğdukları burçlara göre değişik tabiatta yaratılmışlardır. Onların talihleri, kendilerine uğurlu veya uğursuz gelen günler, yılın belli başlı ay ve günlerinde girişecekleri işlerde tutmaları gereken yol da bu burçlara göre değişmektedir.
Bir senede 12 ay olduğu gibi, 12 tane de burç vardır. işte her insan bu burçlardan birinin etkisi altında bulunmaktadır. Tabii ki, doğum günlerimiz de bu burçlardan birine rastlayacağı için, talih ve kaderimiz bu burçlara bağlı kalmaktadır.
Şimdi siz, yılın hangi ayının hangi gününde doğduğunuzu biliyorsanız, hangi burcu etkisi altında bulunduğunuzu bu kitaptan kolayca bularak, kitabın diğer sayfalarında verilen geniş bilgilerde karakterinizi, talihinizi ve sizin için uğurlu veya uğursuz gelen günleri aşk hayatınızı öğrenebilirsiniz.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758447152
Boyut
165-235
Sayfa Sayısı
251
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-01
Çeviren
Aysel Yeşilyurt,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat