İstedığın Yerde İstedığın Yerden Zayıfla Fransa ile birlikte dünyanın bir çok ülkesinde milyonlarca okuru bulunan Pierre Pallardy, sizi vücudunuzun istediğiniz yerinden zayıflamaya davet ediyor.
Hem de, sabah ve akşam sadece üç dakikanızı ayırarak...
Günümüzde, zayıflama yöntemleri oldukça yaygınlaşmış durumda. Ancak, zayıflama sonrasında ortaya çıkan vücut biçiminden ya hoşnut değiliz, ya da sağlıklı zayıfladığımıza da, sağlıksız zayıflama sonucu verilen kiloların, bir süre sonra fazlasıyla geri alındığını ortaya koymuş durumda...
Fransa'da, tüm dünyada özgün zayıflama ve güzellik yöntemleriyle ünlenen ve yazdığı kitaplarla milyonlarca kişiye ulaşan diyetisyen ve kemik hastalıkları uzmanı Pierre Pallardy, bu kitabı hem ideal kilosuna kavuşmak, hem de vücuduna istediği şekli vermek isteyenler için yazdı.
Pierre Pallardy, besin rejimlerinde gözardı edilen bir çok yan etki karşısında uyarılarda bulunurken, aynı zamanda Zen ve Yoga gbi Doğu felsefelerinde insan vücudu üzerine var olan bir çok önemli noktayı da, batılı yaşama kültürünün günlük yaşam standartlarına uyarlıyor.
Bu yanıyla Doğu ve Batı arasında bir sentez oluşturan Pallardy, insan vücudunu istenen yerden zayıflatan yöntemi, uykusuzluk, depresyon, sindirim bozuklukları, aşırı yorgunluk gibi gündelik rahatsızlıkların kurtulmanın basit yollarını da açıklıyor.
Pallardy'nin konsantrasyon, meditasyon ve gevşeme yöntemlerine dayalı mucizevi önerileri tam olarak;
istediğiniz yerden zayıflamanızı,
vücudunuzu güçlendirmenizi,
ideal kilonuzu kesin olarak korumanızı,
daha iyi bir yaşam için gerçek besin, solunum ve zihin enerjilerinizi toplamanızı sağlayacak... İstedığın Yerde İstedığın Yerden Zayıfla, Pierre Pallardy, 9789758020539, Güncel Yayıncılık
Stok Kodu
9789758020539
Boyut
136-195
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1999-04
Kapak Türü
Karton
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat