İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi

%15
İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi,İsmail Hakkı Mirici
İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Bu eser, İngilizce kelime bilgisini arttırmada bugüne dek hazırlanan en kapsamlı ve işlevsel eserlerden biridir.

Bu eser, özellikle ana dili Türkçe olan ve İngilizce kelime bilgisini arttırmak için el yordamıyla çeşitli yöntemler deneyenler için doğru çalışma rehberi özelliği taşımaktadır

Avrupa ve Amerika'da, University of Cambridge Local Examination Syndicate (UCLES), Educational Testing Service (ETS) , Association of Language Testers in Europe (ALTE) gibi kuruluşların verdiği First Certificate in English (FCE) ve Test of English as a Foreign Language (TOEFL) gibi standart İngilizce yeterlik sınavlarına hazırlanan adaylar için son derece yararlı olan bu eser aynı zamanda, ÜDS, KPDS, ve YDS gibi sınavlara hazırlanan adayların ilgili sınavlardaki başarılarını kuşkusuz son derece arttıracak bir özelliğe sahiptir.

Bu eseri çalışan okuyucular, öncelikli olarak sınav sorusu çözmeye çalışmak yerine, önce soru alanı ve düzeyine uygun bir biçimde hazırlanma olanağı bulacak, daha sonra da sınava yönelik olarak örnek soru çözme çalışmaları yapacaktır.

Kitabın akışı içerisinde önce, uluslar arsı kelime bilgisine ölçüt kabul edilen Academic World List (AWL) 'de yer alan kelimelerim listesi verilmiş ve daha sonra da bu eserin amacına esas olan ve University World List (UWL)'de ele alınmış, Türkçe karşılıkları verilmiş v e örnek cümlelerde kullanılarak örnek cümlelerin Türkçe karşılıkları verilmiştir. İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi, İsmail Hakkı Mirici, Mehmet Şahin, 9789758506378, Hacettepe Taş Kitapçılık
Stok Kodu
9789758506378
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
815
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2010-12
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
İngilizce
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat