Multiple Tests MULTIPLE TESTS kitabı, İngilizce dil bilgisini ölçmek amacıyla yapılan tüm sınavlara yönelik olarak hazırlanmış bir test kitabıdır.

Özellikle YDS, ÜDS, ve KPDS tarzı sınavlarda yer alan sorular göz önünde tutularak, kitap, adayların hem bir öğretmen eşliğinde hem de kendi başlarına çalışabileceği şekilde çeşitli bölümler halinde tasarlanmıştır.

Sözcük ve gramer bilgisini geliştiren testlerin yanı sıra, cümle tamamlama, çeviriler, eş anlamlı cümleleri bulma, okuma parçaları, parça tamamlama, karşılıklı konuşmalar ve parçaya uymayan cümleleri bulma gibi bölümler sınava girecek adayı gerekli İngilizce bilgisi ile donatmayı göz önünde bulundurarak MULTIPLE TESTS özenle hazırlanmıştır.
Bu bölümleri dikkatli bir şekilde çalışarak kendini yetiştiren adaylar, kitabın sonunda verilen her biri 100 sorudan oluşan üç tam testi çözerek kendilerini test edebilir ve gelişmelerini gözleyebilirler. Multiple Tests, Songül Kilimci, Abdurrahman Kilimci, 9789758506101, Hacettepe Taş Kitapçılık, S Kilimci A Kilimci
Stok Kodu
9789758506101
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
357
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2003-12
Çeviren
S. Kilimci A. Kilimci
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
İngilizce
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat