İslam'ın Hareket Metodu İslamı kendisine dava edinmiş, İslam dışındaki hayati sistemlerin oyuncağı olmak istemeyen ve sadece Rabbe kulluğu gaye edinen tüm nefislerin şu gerçeği çok iyi kavramaları gerekir.

Bu din nasıl Allah'tan bir din ise onun hareket metodu da tamamen Allahtandır.... Beşeri hareket metodları ancak bir takım insanların kendi nefsi hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilir. Fakat bizim Allah (c.c)den gelen nizamımızı hayata hakim kılması imkansızdır...

İşte okuyacağınız bu eser; bu temel gerçeği Kurandan delilleriyle ortaya koyarak dava adamlarının yollarını aydınlatmaktadır.

Yayınevimizin daha önce de sunmuş olduğu bu eseri; kendisini rahmetle andığımız Seyyid Kutubun kısaca hayatı, ona yapılan bazı iftiralar, ithamlar, bunlara verilen cevablar ve faydası olacağını umduğumuz güncel bazı meselelerle daha da genişleterek sizlere tekrar sunduk.

Böyle değerli bir eser hakkında okumadan karar vermeyin... İslam'ın Hareket Metodu, Hak Yayınları, Yüksel Kılıçarslan, 3002682100209, Seyyid Kutub
Stok Kodu
3002682100209
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
200
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Yüksel Kılıçarslan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat