Cahiliyenin Hükmünü Mü İstiyorlar?

%20
Cahiliyenin Hükmünü Mü İstiyorlar?,Ziyaeddin El Kudsi
Allah (c.c), İslamı kitabı Kuranda ve Rasulü Muhammed (s.a.s)in hadislerinde insanlara hiç eksiksiz bildirmiş ve onda kapalı bir yön bırakmamıştır. Allah (c.c)nün kitabı Kuran ve Rasulünün hadisleri insanlar için en güzel yol göstericidir. Bu iki kaynağa sımsıkı tutunan kimseler şüphesiz ki sapıklıktan uzak, hidayeti bulmuş kimselerdir.

Kendi heva ve heveslerine uyan ve İslama düşman olan kimseler bu gerçeği çok iyi anlamışlardır. Bu kimseler İslamı ortadan kaldıramayacaklarını da çok iyi anlayıp İslamı ortadan kaldırmaya cüret edememişlerdir. İşte bu sebeple İslam adına söyledikleri sözleri Kuran ve sünnetten bir delile dayandırarak bu delilleri kendi heva ve hevesleri doğrultusunda tefsir etmişler ve böylece insanları gerçek İslamdan uzaklaştırmışlardır.

İşte bu kitap bu sapık kimselerin ortaya atmış oldukları iddiaları ve bu iddiaları desteklemek için getirdikleri Kuran ve sünnet delillerini, bu kimselerin anladığı gibi değil, selefi salihin anlayışıyla okuyucuya sunmakta ve böylece hem ortaya atılan yanlışlığı düzeltmekte, hem de insanların saptırıldığı bu meselelerde onların yolunu aydınlatarak onlara bir ışık tutmaktadır.

İslam'ını korumak, çağımızın belamlarına kanmak istemeyen kimselere bir klavuz niteliğinde olan bu eseri okumakta geç kalmayın!...
Stok Kodu
3002682100059
Sayfa Sayısı
304
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat