Girişimcilere Yol HaritasıGirişimcilik Ruhunuzu Ateşleyin

%28
Girişimcilere Yol Haritası,Abdullah Bozgeyik
Girişimci olmayı hiç düşündünüz mü veya denediniz mi?
Yaş ile sınırlı değil girişimcilik. Emeklilerin, kadınların, engellilerin ve gençlerin girişimci olabilmesinin önündeki tek engel kendileridir. Başarabilirsiniz, başarabiliriz, yeterli ne yapacağımızı, nasıl yapacağımızı bilelim, inanalım ve başarmak isteyelim.
Girişimcilikte bir tarafta başarı isteği iştahınızı kabartırken diğer tarafta ise başarısızlık riski sizi korkutuyor olabilir. Hatta bu korku size çeşitli engeller çıkarıyorsa ve deneyemiyorsanız merak etmeyin bu kitapta yüreklendirici çeşitli fikirler ve yazılar bulacaksınız.
Konuk Yazıları: Doç. Dr. Güler Aras, Osman Faik Bilge, Dr. Yılmaz Argüden Yrd. Doç. Dr. Nurhan Papatya, Adnan Kasapcı, Recep Aksoylu, Atilla Filiz, Ecmel Ayral, Melek Bar Elmas, Osman Arslan Tunçelli, Murat Yanıklar, M. Emre Civelek, Ulaş Bıçakcı, Şerif Kaynar, Nevzat Aydın, Ali Türker, Atilla Yıldıztekin, Recep Bozlağan.
Röportajlar: Yurtsan Atakan, Mithat Bereket, Asaf Savaş Akat, Rasim Yılmaz, Artemiz Güler, Ulaş Bıçakcı, Yaprak Özer, Ayşen Arıduru, Cem Yeker, Ibrahim Demir, Uğur Develi, Erkin Murat Küçük, M. Emin Aydar, Melek Bar Elmas, Tansu Yeğen, Aykut Altındağ, Atıf Ünaldı, Ziya Gökalp, Murat Albayrakoğlu, Doç. Dr. Ibrahim Kırcova, Yrd. Doç. Dr. Gürcan Papatya, Yrd. Doç. Dr. Serdar Pırtını, Hüseyin Özer, Emin Hıtay, Bülent Sağlam, Nevzat Aydın, Osman Arslan Tunçelli, Hayrettin Karaca, Ibrahim Mırmahmutoğulları, Metin Erdoğdu, Ahmet Nazif Zorlu, Süleyman Orakçıoğlu, Faik Somer, Canan Ediboğlu
(Arka Kapak'tan)
Stok Kodu
9789756218358
Boyut
155-215
Sayfa Sayısı
384
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-11
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat