Bu kitap hem iş hayatında yeni olan, hem de kıdem almış herkes için yazılmış. İş yaşamından alınmış örnekler sayesinde okuyucuların karşılaşabileceği olumsuz durumlar nasıl önlenir? Şirketler nasıl daha da başarılı olur? Sorularına cevap veriyor. Bu deneyim ve nasihatler göz önünde bulundurularak başarıya ulaşmanın kaçınılmaz olacağını düşünüyorum… Dili sade ve akıcı olan bu kitabı herkesin okumasını tavsiye ediyorum.
Hasan Basri BOZKURT / Genel Müdür - Hidromek İş Makinaları
Değerli dostum Ahmet Levent ÖNER bu kitabında, iş yaşamında sık rastlanan fakat bazen önemsenmedikleri için atlanan önemli sorunları ele almış. Gerçekçi ve yaşanmış örneklerle zenginleştirmiş ve kendine özgü yorumu ile bu sorunlarla karşılaşabilecek kişilere ışık tutmuş… Okuyucuya, keyifli zamanlar yaşatacağına inandığım bu kitabı tüm profesyonellere ve iş yaşamının başındaki gençlere tavsiye ediyorum.
Kerim DERVİŞOĞLU / Erdemir Eski Genel Müdürü - Kibar Holding Yatırımlar Grup Başkanı
Adeta bir yenilenme kılavuzu olan bu kitapta Ahmet Levent Öner, iş yapan,iş yöneten birileri için son derece önem arzeden tutum, davranış ve okumaların anahtar sinyallerini veriyor. Yoğun örnekler çerçevesinde musibetlerin ve nasihatlerin etki alanı analizlerinin fevkalede etkileyici bir şekilde yapılmış olması,kitabı pratik kılmış. Hemen herkesin faydalanabileceği üslübu da takdire şayandır.Tebrik ediyorum. Nice Çalışmalara…
Mustafa KOCA / ASKON Yönetim Kurulu Başkanı
1997 yılında 'Kurşun İşlemez Yönetici' Eğitim serisiyle başlayan birlikteliğimiz ve devamında vermiş olduğunuz eğitimler, gönderdiğiniz makaleler,şahsıma ve işletmeme ciddi katkı sağlanmıştır. İyi bir şeyler yapıyorsak,babacan tavırlarınız,yılmadan ve bıkmadan insanlara bir şeyler vermek konusundaki idealistliğiniz ve pusula gibi yol göstericiliğiniz sayesindedir.Ayrıca makalelerinizi bir araya toplamanız nesillere bırakılacak büyük bir eser olacağı inancındayım. Sizin gibi bir dostum olduğu için şanslıyım. Herşeyin Gönlünüzce olmasını diliyorum.
Mustafa Pınarbaşı / Bifa Bisküvi Genel Müdürü
Daha önce makalelerini ve kitaplarını okumuş; bizzat kendisinden dinlediğim tecrübe paylaşımlarından istifade etmiş biri olarak, BİN MUSİBET, BİR NASİHAT adlı kitabını okurlarıyla buluşturduğu için Ahmet Levent ÖNER'i kutluyorum. Bu değerli eseri tüm yöneticilere ve iş hayatına atılmak isteyen gençlere şiddetle tavsiye ederim.
Vahap KÜÇÜK / Yönetim Kurulu Başkanı - Tema Mağazacılım LCW Waikiki
Stok Kodu
9789944021487
Boyut
140-200
Sayfa Sayısı
204
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2012-06
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat