Hz. Muhammed hakkında yüzlerce kitap okumuş, binlerce anekdot dinlemiş olabilirsiniz; ancak sıfır noktasına geri dönerek, O'nu yeniden keşfetmeyi veya yalın aklın, tabuları tahtından eden gücüne dayanarak O'nun hakkında öğrendiklerinizin birkaç adım ötesine geçmeyi hiç denediniz mi? Eğer bunu denememişseniz, tarihin o en seçkin ve gizemli adamını zihninizde doğru resmetmekte sorun yaşamanız kaçınılmazdır.
Yüzyıllardır, dünyadan gelip geçen sayısız nesil ve göçüp gitmiş olan milyarlarca fani gibi, siz de O'nun ölümlü bir beşer olduğunu mu düşünüyordunuz? O, yaşaması ve sözde ölümü bizden farklı olmayan bir beşer miydi, yoksa “özel tasarım bir insan“ olarak hala yaşıyor ve hatta her gün aramızda mı dolaşıyor?
Gerçek şu ki, bu kitapta bulacağınız özgününe uygun bir Hz. Muhammed portresi ve yaşanılanların ilk kez gizlenmeden böylesine açık seçik anlatılmış olması; herkesi sarsacak, derinden etkileyecek ve belki doğru bilinen kavramlar bile yerle bir olacak...
O'nun, insanlık tarihinin o gizemli ve güzide insanının, hala yaşadığını söylesek... Bu gerçekle yüzleşebilecek misiniz?..
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789756178249
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
232
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-04
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat