Tavuk Suyuna Çorba Tadı Damağınızda Kalacak Öyküler Gençler İçin

%17
Tadı Damağınızda Kalacak Gençler İçin,Bettie B. Youngs
“Ergenlik çağı demek, iki çatışmanın arasında kalmak demek bence... Çatışmalardan biri aile ile. Anna ve babalar söz konusu olduğunda, ne istediğini alabilmek çok güç. İkinci çatışma ise arkadaşlarla. İnsan bir yandan arkadaşları tarafından kabul görmek istiyor, bir yandan da 'kendisi olmak'. Bu kitap her iki çatışmadan da sağ salim ve galip çıkmanıza yardım edecek türden bir kaynak.“
Alec Masters, 15
Gençlerden Eğitici, Öğretici ve Esin Verici Öyküler
Tavuk Suyuna Çorba-Gençlerin Yüreğini Isıtacak Öyküler adlı kitabın yazarlarından Bettie B. Youngs ve kızı Jennifer Leigh Youngs siz gençler için harika bir derleme daha yaptı. Tadı damağanızda kalacak onlarca öyküden oluşan harika, eğlenceli ve bir o kadar da faydalı bir derleme. Bu kitap, özellikle ergenliğin duygusal çalkantılarıyla sarsılan, duygularının karmaşası içnde kendini yitik duyumsayan gençler için yol gösterecek bir eser. Birinci elden deneyimlerini bizlerle paylaşan gençlerin öykülerini okurken hem kendinizden birşeyler bulacaksınız, hem de merak edip de henüz deneyimlemediğiniz birtakım durumlarla karşı karşıya gelmiş gençlerin ne gibi yöntemler kullandıklarını, sorunlarla nasıl başa çıktıklarını, yaşadığımız dünyayı daha yaşanası, daha güzel bir yer yapabilmek için neler yaptıklarını görecek, onların edimlerinden, deneyimlerinden ve düşüncelerinden esinleneceksiniz.
Bu kitap, özellikle ergenlik çağının iniş-çıkışlarını yaşayan siz gençler için bir rehber, yolunuza ışık tutan bir fener olacak.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753000581
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
189
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2001-01
Çeviren
Burcu Tümer,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat