İÇİMDEKİ YOLCULUKİçimdeki Yolculuk -1-CD - Sesli Kitap

%20
İçimdeki Yolculuk -1-,Esra Hekimoğlu
"Bu kitapta okuduğunuz her şey benim içsel yolculuğumdan anlar, hepsi gerçek ve hepsi yaşandı. Ben bu kitapta, bu yolculukta, yolumu aydınlatan, önümü açan, tüm meditasyonları, beni şu anda olduğum noktaya taşıyan yolu yazdım; yani 'İÇİMDEKİ YOLCULUĞU'.

Eğer bu süreçte bana yol gösteren, kendi yolundan geçip, içindeki sevgiye ulaşmış bir örnek, sevgili öğretmenim, Nil Avunduk olmasaydı ben içimdeki yolculuğa çıkmaya cesaret edemez ve ilk zorlandığım anda da kaçardım.

Artık ben yolumu açtım ve yolumda sevgi ile yürüyorum. Benim için bu yolu sizle paylaşmak zamanı. Ben yapabildiysem siz neden yapamayasınız? Ben hayatımı kolaylaştırabildiysem, siz neden kolaylaştırmayasınız? Ben içimdeki sevgiye ulaşabiliyorsam sizin ulaşmamanız için bir neden var mı? Bir farkımız yok ki. Tüm anlattıklarımı herkes hayatına sokabilir. Yeter ki kararlı olun, yeter ki inanın, yeter ki deneyin, görün ve kendi mucizenizi kendiniz yaratın. Hayatı çok kolay, keyifli ve huzurlu yaşamak varken neden zor yolu seçeyim ki? Sadece o yol bildik olduğu için mi? Alışkanlıklarımdan mı? Değişim korkumdan mı? Ben kendim için içimle, özümle çok iyi bildiğim ama dünyasal manada bilinmeyeni, sevgiyi seçtim ve o yolda yürüdüm. Ve her gün her saat o yolun tadını çıkartıyorum.

BU KİTAP BENİM İÇİMDEKİ YOLCULUĞUN BİR PARÇASI. Ve bu yolculukta önemli bir yer tutuyor. Bu kitap inanç ve şükürle yazıldı, tabii ki üstbenimle..."
Stok Kodu
9789944715201
Sayfa Sayısı
5
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
Karton
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat