Bu çalışma dikkatlice incelendiğinde, diğer ö-zet kitaplarından çok farklı olduğu görülecektir. Çünkü 100 Temel Eser içinde yer alan ve mev-cudu bulunan tüm kitaplar, tarafımızdan büyük bir titizlikle satır satır okunmuş ve her eser küçültü-lerek âdeta yeniden yazılmıştır.
Diğer çalışmalara bakıldığında ise, genellikle bu eserlerle ilgili olarak geçmişte yapılmış tanıtım ya-zılarının neredeyse aynısının kopya edilerek kitap-lara alındığı görülmektedir.
Bu sözlerimizden, başka arkadaşlarımızın emekle-rini değersiz göstererek, kendi çalışmamızı gök-lere çıkartma arzusu içinde olduğumuz anlaşılma-sın. Ancak, eserimiz incelendiğinde, sözlerimizin ne kadar doğru ve geçerli olduğu ortaya çıkacak-tır.
Kısacası, daha iyisi yazılıncaya kadar, İlköğretim 100 Temel Eser Özetleri adlı bu kitabın, benzer-leri arasında en iyisi olduğundan asla kuşkumuz bulunmamaktadır.
Zaten, değerli öğretmenlerimiz ve çocuklarının eğitimi ile yakından ilgilenen öğrenci velilerimiz kitapları karşılaştırdıklarında, aradaki farkı hemen göreceklerdir.
Stok Kodu
9789944173018
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
712
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Standart
Kağıt Türü
Standart
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat