From The Himalayas To The AndesMy Journey On A Motorcycle

%10
From The Himalayas To The Andes,Muhammed H. Hamedi
Mehmet Hamedi İran asıllı bir Türk işadamı. Eğitimini Avrupa ve ABD'de yapmış. Dünyanın az bilinen, zor ulaşılan "moda" olmayan yerlerini gezerek fotoğraflamak en büyük hobilerinden biri. Bir de yazı yazmak...
Atları çok seviyor ama uzak beldeleri motorsikletiyle keşfediyor, yine sanat ve kitap tutkunu kayınbiraderi Ahmet Kocabıyık ile birlikte.

Yazı yazmak, vazgeçilemez bir tutku olsa gerek ki, dar zamanlar engel teşkil etmiyor yazıya gönül verenlere; vakit yaratıp yazıyorlar, deneyimlerini paylaşmak ve de gelecek kuşaklara miras bırakmak arzusu ile.

"From the Himalayas to the Andes" bir sevgi ürünü: yazma aşkı, keşfetme coşkusu, paylaşma arzusu ve yardım etme itkisi ile yoğrulmuş bir seyahatname, yazarın deyişiyle bir "motorsiklet günlüğü".
Himalayalardan And'lara yapılan yolculuğu duyarlı bir kalemden, yörenin, insanlarının ve kültürlerinin özellikleri ile ilgili izlenimler ve heyecan veren fotoğraflarla gezmiş gibi olmak istiyorsanız, ve de elde edilen gelirin müzik bursu olarak genç yeteneklere aktarılacağını biliyorsanız, gayet akıcı esprili bir lisanla yazılmış bu kitabı, tek dağıtımcısı olan İlke Basın Yayımdan temin edebilisiniz .
Stok Kodu
9789750181122
Boyut
300-300
Sayfa Sayısı
200
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Ciltli
Dili
İngilizce
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat