Yabancı Dil Öğrenme Yöntemi

%20
Yabancı Dil Öğrenme Yöntemi,Baryy Farber
Yabancı Dil Öğrenme Yöntemi Herhangi Bir Yabancı Dili Öğrenirken İhtiyaç Duyduğunuz Bütün Araçlar, Yöntemler ve Motivasyon

Barry Farber yabancı dil konusunda 48 yıldır gerçek bir maceracı olmuş ve bugün 25 yabancı dil konuşmaktadır. Yabancı Dil Öğrenme Yöntemleri'nde onun sunduğu teknikler şaşılacak kadar kısa bir zamanda okuyucuyu konuşturur, yazdırır, okutur ve öğrenmek istediği veya öğrenmek zorunda kaldığı yabancı dili sevdirir.

Kafanızı fiil bağlaçlarına ya da isim son eklerine vurmaksızın, Farber'in ilkelerini takip edebilir ve seçtiğiniz yabancı dilde yeterliliğe doğru süzülebilirsiniz. Onun metodları yenilikçi dört bölümden oluşur. Fakat, gerçekte basit olan bu kavramlar insanlara yabancı dil öğretmekte bugüne kadar ki yaklaşımların başarısız olduğu konusunda fikir birliğine varan dil öğretim uzmanları tarafından onaylanmıştır.

Çok Yönlü Ataklar:
Kasetleri, flash kartları, sözcükleri, gramer kitaplarını ve daha fazlasını içeren en son yabancı dil materyallerinin tümünü derhal kullanarak öğrenmenizi hızlandırın, sıkıntıyı yok edin.

Gizli Anları Dizginleyebilmek:
15 dakika bile olsa boş zamanları kişisel mini derslere çevirin. Kuyrukta beklerken, interaktif bir zihinle asansör beklerken hiç farketmez.

Sihirli Hafıza Sistemi:
Eğlendirici ve etkili kelime hafıza tekniğini kullanarak tek oturuşta düzinelerce kelime ezberleyerek ve şaşırtıcı miktarını akılda tutarak.

En Tepeden Başlamak:
Tıpkı bir çocuğun konuşmayı öğrenirken yaptığı gibi yabancı dil öğrenmeye balıklama dalın. Konuşma gruplarına katılın, yayınları okuyun ve öğrenmekte olduğunuz dildeki filmleri seyredin.

Yabancı Dil Öğrenme Yöntemleri'nde etkili olmak ve eğlendiricilik göstermiştir ki, heves yetenekten daha önemlidir.
(Arka Kapak) Yabancı Dil Öğrenme Yöntemi, İm Yayın Tasarım, 9789757270010, Baryy Farber
Stok Kodu
9789757270010
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat