Jackie Collins'in bundan önceki kitapları "Chances", "Lucky" ve "Lady Boss"un güzel, seksi ve güçlü kahramanı Lucky Santangelo, "Kan Davası: Lucky'nın İntikamı" ile geri dönüyor.

"Kan Davası: Lucky'nin İntikamı"nda, Lucky hayatının en büyük rolü ile karşı karşıya kalır. Onun için çok değerli olan Panther Stüdyoları, Santangelolar'ın ezeli düşmanı olan Santino Bonnatti'nin dul ve tehlikeli karısı Donna Landsman tarafından elinden alınmıştır. Donna büyük planları olan bir kadındır ve bu planlarının içinde Lucky'yi ortadan kaldırmak da vardır. Fakat Lucky de en az Donna kadar kurnaz ve acımasızdır.

"Kan Davası: Lucky'nin İntikamı'nda, Lucky'nin film yıldızı kocası Lennie Golden, Amerika'nın en seksi ve olağanüstü süperstarı Venus Maria, Latin film yıldızı Johnny Romano, Amerika'nın karizmatik kahramanı Charlie Dollar gibi tanıdık yüzlerin yanısıra yepyeni insanlarla da tanışacaksınız. Dayanılmaz gülümsemesi ve güçlü cinsel çekiciliğiyle Hollywood'un en ünlü yönetmenlerinden biri olan Alex Woods; bir katilin ruhuna sahip on altı yaşındaki Santino Bonnatti Jr., New York'un önde gelen manken ajanslarından birinin sahibi, acımasız ve cinsel sapkınlıklara eğilimli Michel Guy... Ve Dominique: cehennemden gelen anne!...

"Kan Davası: Lucky'nin İntikamı'nı okurken, kitap sizi kendisine mahkum edecek ve Lucky Santangelo'ya, risklere atılıp kazanmayı bilen bu kadına hayran kalacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789751015945
Sayfa Sayısı
608
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Ani Çakiridis
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat