"Yaşamınızın anlamını kaçırmamak için bu kitabı mutlaka okuyun! Maksatlı Yaşam kitabı sizi En Önemli Buyruk ve Son Buyruğa göre yaşamaya yönelterek yaşamınıza rehberlik edecektir."
-BILLY GRAHAM ve FRANKLIN GRAHAM
"Hristiyan yaşamı hakkında yazılmış bir klasik olacak bir kitap. Kanımca Maksatlı Yaşam 21.Yüzyılın My Utmost for His Highest kitabı olacaktır. Bu kitap, her çağa uygun, derin, ilginç ve insanı değiştiren bir kitap ve yaşamının amacını bilmek isteyen herkes için mükemmel bir armağandır. Purpose Driven Church kitabının dünya çapında kiliseler üzerinde b u kuşakta yayınlanmış kitaplar içinde en derin etkiye sahip kitap olduğu gibi Rick Warren'in yeni, sarsıcı bildirisi, milyonlarca insanı Tanrı'nın amaçladığı yaşamı sürdürmeleri için özgür kılacaktır. Bu kitap uzun zamandır beklediğimiz kitaptır!"
-BRUCE WILKINSON,YAZAR,PRAYER OF JABEZ
"Yaşamın anlamıyla ilgili tek bir kitap okuyacaksınız, mutlaka bu kitabı okuyun! Bu kitap yaşam değiştiren bir kitaptır. Rick Warren, yeryüzündeki gerçek amacımızı açıklamak ve derin gerçekleri çok basit bir dille ifade etmek konusunda gerçek bir usta. Önemsediğiniz herkese bu kitaptan bir tane verin. Bana inanın, bu kitabı okuduktan sonra farklı bir insan olacaksınız! Bu kitap çok derğli bir armağan!"
-LEE STROBEL,YAZAR,THE CASE FOR CHRIST
Stok Kodu
9789758820368
Boyut
135-215
Sayfa Sayısı
367
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-05
Çeviren
Mine Yıldırım
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat