Proje Süreci Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Matrisi Hazırlama İlkeleri

%22
Proje Süreci Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Matrisi Hazırlama İlkeleri,

İlk örneklerine milattan önce üçüncü yüzyılda rastlanan fuarcılık, tarihte bilinen ilk tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinden biri-.. Fuarcılık, ürün ve hizmet çeşitliliğinin büyük bir hızla arttığı günümüzde de önemini koruyor. Bugün dünyanın çeşitli kentlerinde düzenlenen fuarlara dünyanın dört bir yanından büyük ilgi gösterilmekte ve bu kentler fuar süresince bir çekim merkezine dönüşmektedir.

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak Türkiye'de de fuarcılık çalışmalarına verilen önem gün geçtikçe artıyor. Heryıl düzenlenen çeşitli İhtisas fuarlarına ilgili alanda faaliyet gösteren hemen tüm oyuncular katılıyor ve büyük geri dönüşler elde ediliyor.

Bu konuya ilişkin Türkçe literatürün fuarcılıktaki gelişmelere paralel bir gelişme gösterdiğini söylemek zor. Bu konuda bir tek kitap bile yayımlanmamış olması bunun en açık delili... Elinizdeki kitap bu açığı kapatmak için kaleme alındı.

Büyük emek ve para harcanan fuarcılık çalışmaları için sistematik bir çerçeve oluşturmayı amaçlayan kitap, biryandan katılımcılara fuar çalışmalarından maksimum düzeyde fayd_a elde etme konusunda ipuçları sunarken, diğeryandan organizatörlere daha etkili ve daha çok ilgi çekecek fuarlar ' düzenlemeleri konusunda yol gösteriyor.

Stok Kodu
9789756176054
Boyut
160-23
Sayfa Sayısı
253
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat