Star Wars Klon Savaşları Cilt: 1Kamino Savunması ve Diğer Hikayeler

%20
Star Wars Klon Savaşları Cilt:1,Heyet - Kurul - Komisyon
Star Wars tarihindeki en karanlık dönemlerden biri. Galaksi ikiye bölünmüş durumdadır; bir tarafta giderek yozlaşan ve güvenilirliğini kaybeden bir Cumhuriyet, diğer tarafta Cumhuriyetin bu zayıflığını fırsat bilerek ondan kopan ve devirmek için birleşen Ayrılıkçılar. Geonosis gezegeninden başlayıp tüm galaksiyi etkisi altına alan, acı ve ihanetle dolu, yıllar süren bir savaş ve kargaşa dönemi.
Bir zamanlar barış elçileri olan Jedilar artık orduları komuta eden generaller olmuşlardır. Korumaya and içtikleri Cumhuriyetin tanınmaz bir hale gelişi ve hayata sonsuz saygı duymaları gerekirken savaş alanlarında düşmanlarına ölüm dağıtmaları inandıkları tüm ilkeleri temelinden sarsmaktadır. Kendi içlerinde de yaşadıkları ayrılıklar giderek artarken binlerce yıldır süregelen düzenleri, tarihinin en büyük tehlikesine doğru sürüklenmeye başlar. Ezeli düşmanları Sithler ise galaksi üzerine karanlığı giderek yaymaktadır.
Ve tüm bunların merkezinde galaksinin kaderini belirleyecek genç bir Jedi... Klon Savaşlarının en büyük kahramanlarından biri; fakat trajik bir şekilde kendisini ve beraberinde tüm galaksiyi karanlığa sürüklemek üzere.
Stok Kodu
9789944073233
Boyut
170-240
Sayfa Sayısı
128
Basım Tarihi
2009-07
Çeviren
Hakan Buhurcu,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat