Sunum Gözler Üzerindeyken BaşarmakGözler Üzerindeyken Başarmak

%5
Sunum,Banu Gökçül
Hayata karşı tavrınızı değiştirin hayatınız değişsin...
Herkesin içinde kabullenemediği, başkalarından hatta kendinden bile gizlediği yanları vardır. İnsanlar farkında olmadığı yönlerini değiştiremez. Ne kadar saklasak da bilinçsizce başkalarına yansıttığımız bu yanlarımızın farkında olmak, onlarla yüzleşmek, cesur olmayı gerektiriyor. Kendinizin en iyi versiyonu olmaya cesaretiniz var mı?
Yaşamınızdan memnun musunuz?
Bulunduğunuz noktada her şey tam istediğiniz gibi mi?
Kendiniz için hayal ettiğiniz şeylere sahip misiniz?
Başarılı bir iş hayatınız var mı?
Başkalarıyla ilişkileriniz nasıl?
Ya kendinizle olan ilişkiniz?
Bu soruların hepsine birden mükemmel diye cevap verme arzusuna sahipseniz, bu kitap, size rehberlik ederek hayatınızı olumlu yönde deiştirmenize yardımcı olacak...
Hepimiz hayatlarımızı istediğimiz şekilde yönlendirebilecek güce sahibiz. Bu kitap içinizdeki gücün ortaya çıkmasına yardım etmek üzere hazırlanmış bir anahtardır. İş, sosyal ve özel yaşantınızda mutlu olmak ve doyuma ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bu kitabı okumak. Öğreneceklerinizi uygulamaya koydukça istediğiniz her şeye bilinçli bir biçimde ulaştığınızı göreceksiniz. Deneyimli eğitmen Banu Gökçül hazırladığı bu kitapta özgürlük, yaratıcılık, mutluluk, huzur ve güce nasıl erişebileceğinizi bilgece bir yaklaşımla anlatıyor.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9799756347743
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
174
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat