Mahşerin Atlısıİstila Beklenen Adamla Son Bulacak...

%28
Mahşerin Atlısı,Mehmet Alperen
Ergenekon bizim dinlenme yerimizdir. Çağlar boyunca arada bir tarih sahnesinden çekiliriz. Arenayı diğer milletlere bırakırız. Bu arada türedi devletler çıkar ortaya. Dünyaya çekidüzen vereceklerini iddia ederler. Biz de seyrederiz. Ama dünyayı iyi idare edemediklerini görünce tekrar düzeni biz sağlarız. Ortadoğu'da çok kan akıttınız, düzeni sağlayamadınız. Bu yüzden Ergenekon'da bizim uykularımız kaçmaya başladı.
Bu kitabın yayına hazırlandığı 2007 yılının Kasım ayında Hizbullah ve Hamas gibi örgütlerin temsilcilerinin de katıldığı İstanbul'daki Uluslararası Kudüs Buluşması nda, Kudüs'ün şiddet kullanılarak Siyonistlerden geri alınması çağrısı yapıldı. Hemen öncesindeyse Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı Bush'a Siz Teksaslıysanız ben de Kasımpaşalıyım sözleri gazete manşetlerinde yer aldı. İstanbul'daki buluşma ve ABD ile Türkiye arasındaki gergin diyaloglar neyin habercisiydi?
Türkiye Cumhuriyeti Genelkurmay Başkanı Timur Han'ın ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının birlikte hazırladığı “yeni dünya düzeni'nin yer aldığı bu roman pek çok tartışmayı başlatmaya aday.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944714327
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
254
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat