Kargo ve Teslimat

Paketinizin gönderilmesi

Siparişleriniz genellikle ödemelerinizin bize ulaştığı gün kargoya verilir. İş yoğunluğu durumlarda ertesi günlere sarkabilir. Cumartesi günlerii 12:30 dan sonra, Pazar Günleri, "Resmi Tatil" ve "Millî Bayramlarda" sevkiyat yapilmaz. Ayrıca "Hava Muhalefeti" sebebiyle kargoların çalışmadığı durumlarda yine sevkiyat yapılmaz.

Prensip olarak stoğumuzda olan ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz.

Firmamızdan size ulaşan kargoyu alırken lütfen kontrol ediniz. Paketiniz yani aldığınız ürün hasarlı ise tahribat varsa paketi teslim almayınız. Bu hasarın sorumluluğu taşıyıcıya aittir.

Lütfen Okuyunuz! Lütfen Okuyunuz!

Paketi teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçmeden ve geri iade numarası almadan paketi ASLA geri göndermeyiniz.

Farklı bir kurye sistemi seçerseniz ekstra fiyat uygulanacak; bunun için bizimle temas kurun. Nakliye şeklini siz seçecek ve kurye/kargo durumunu internetten öğrenebileceksiniz.

Ticaret kuryesi/kargosu ücretlerine posta ücretleri vs. ücretlerin tümünü kapsar ve fiyata eklenir. Ulaşım ücretleri kargonun ağırlığına göre değişir, bu yüzden tek siparişte daha fazla birim almanız menfaatinize olacaktır. 2 ayrı sipariş ayrı ayrı hesaplandığından kargo/kurye masrafı tek siparişinkine göre daha fazla olacaktır. Kargo seçimini siz yaptığınızdan ötürü, kargo sizin himayenizde (Kargo esnasındaki tüm yükümlülükler müşteriye/alıcıya aittir.) gönderilir.

Kitap ve Kitap

Kapat