Sayın Server Tanilli “Yaratıcı Akıl Sentezi“ adlı kitabında “İnsan insan olmayı ses çıkardığı yani konuşmaya başladığı zaman öğrenmiştir“ diyor.
Elinizde tuttuğunuz kitabı okumadım (!) Sanki karşımda Ericson, Grinder, Bandler, Artar ve Yurdakul'la konuştuğum gibi geldi. Ben sordum. Onlar anlattılar. Hazırdım. Öğrenci hazır olduğu zaman öğretmen gelir. Çok şey öğrendim. Bildiklerimi pekiştirdim. Doğrulandım. Sistemin ne olduğunu, evrenin en mükemmel yaratığı insanı, iç uzlaşmayı, çevreyle uzlaşmayı daha iyi kavradım. Daha neler neler. Burada amacım kitabı anlatmak değil şaşkınlığımı gidermek. Bu kitao beni benimle tanıştırdı, beni bana anlattı. Teşekkürler Dilek, teşekkürler Kazım... Bana seçmeyi ve hiçbir şeyin rastlantı olmadığını öğrettiniz.
Tunç Başaran, Kalamış 2003
Elinizde tuttuğunuz bu kitap özel hayatınızda, iş hayatınızda, terapide, müzakerede, eğitimde ve ihtiyaç duyacağınız başka bir çok alanda kendisiyle uzlamış bununla birlikte çevresiyle de en usta biçimde uzlaşabilen bir insan olmanıza önemli katkılar sağlayacaktır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758515530
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
198
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat