“Bir kalbin diğerine bağlanması vasıtasıyla aşk, oldukça küçük görünen şeyler etrafında gelişir.“
“New York Times“ın en çok satan yazarları ve psikolog olan John C. Friel ve Linda D. Friel'in çiftler için yazdığı olağanüstü bir kitap ortaya çıktı.
Onların sekizinci ve en güçlü kitabında Frieller sizin için gerçekten büyük bir ilişkiyi meydana getiren zorlayıcı yedi (artı bir) faktörü bir araya getirdiler. Yirmibeş yıllık klinik deneyiminden ve yıllarca süren ilişkiler üzerine yapılan bilimsel çalışmalardan yıllardır kendilerinin ve müşterilerinin ilişkilerinde karşılaştıkları büyülü anlardan derlenen ve sürpriz bir şekilde ortaya çıkan bu etkileyici resim sizi hepimizin romantik ilişkilerimizde aradığımız derinliğe, heyecana ve sihre götürecektir.
Bu kitap sizi yetişkinlik seyahati diyebileceğimiz bir gezintiye çıkaracak. Bu gezide hayata bakışınızı ve kendinizi çok farklı bir açıdan sorgulayacaksınız. “Bu ince altı veya yedi derecelik değişim“ mutsuzluk ve mutluluk, başarısızlık ve başarı, sıradanlık ve olağanüstülük arasındaki mesafeye işaret ediyor. Gerçekten mükemmel bir ilişkiye sahip olabilmek için şunlara ihtiyacınız olacak:
Çıkmak için yeterince büyük olmak
Çekici olmak
Ayrılma iradesine sahip olmak
Birbirinizi nasıl seçeceğinizi bilmek
Şaşırtılmanıza izin vermek
Korkunuzu, acınızı, utancınızı ve yalnızlığınızı kontrol etmek
Kendi açınızdan kendinize sahip olmak
Artı... Hayal kırıklığının sizi zenginleştirmesini sağlamak.
Tüm bunların gerçek anlamlarının ne olduğunu düşünün. Sonra kendi kendinize tüm bunlarla neşelenin. Bu kitabın yazılış sebebi de budur: Size meydan okumak ve sizi teşvik etmek, şaşırtmak, keyiflendirmek ve aydınlatmak.
Bu kitap, çiftler için yazılmış sıradan kitaplardan çok daha fazla bir şeydir.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799758515492
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
275
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-6
Çeviren
Tuğba Şahin,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat