Doğu ve Batı Kaynaklarına Göre Kehanet

%20
Doğu ve Batı Kaynaklarına Göre Kehanet,Giovanni Scognamillo
Doğu ve Batı Kaynaklarına Göre Kehanet En ilkel kabile kültürlerinden en gelişmiş uygarlıklara kadar her toplumda var olan bir olgu, kehanet. Geçmişin kesinliğinden, geleceğin bilinmezliklerine sıçramaya çalışan insanoğlu eline geçen her fırsatta sonraya dair ipuçları toplamaya çalıştı bıkmadan.

Zamanın her diliminde bu işi meslek edinen insanlar ortaya çıkıp, kimi zaman kıyametten, kimi zaman büyük tarihi değişimlerden haber verdiler.

Yüzlerce yıl insanların kafasını meşgul edebilecek seviyede kehanette bulunan kahinler gerçekte neyin peşindeydiler' Bildiklerini iddia ettikleri gelecek hakkında onları kimler bilgilendiriyordu' Bazı kehanetleri nasıl gerçekleşiyordu' Nostradamus 2000 yılı sonrası için neden kehanette bulunmaktan kaçınıyordu/

Kehanet ve kahinler hakkında doğu ve batı kaynaklarının titizlikle incelendiği bu kitap, size geçmişin gölgesindeki geleceğin yorumunu sunuyor.
(Arka Kapak) Doğu ve Batı Kaynaklarına Göre Kehanet, Karizma Yayınları, Arif Arslan, 9799756870128, Giovanni Scognamillo
Stok Kodu
9799756870128
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-2
Çeviren
Arif Arslan
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat