•Bu kitapta size verilenlerin istenildiği gibi ve tam olarak uygulanması zorunludur. Bilhassa size verilen 19 nirengi 19 halkalı bir altın zincirdir.
•Bu zincir asırlar ve nesiller boyunca müessesenin, ziynetlerini, hazinelerini taşıyacaktır.
•Zincirin her hangi bir halkasını zayıf yapmayın. Çünkü zincirin gücü en zayıf halkanın gücü kadardır.

Zincirin herhangi bir halkasını noksan da yapmayınız. Çünkü; varacağınız yere ancak bu halkalardan teşekkül eden zincirle ulaşacaksınız.

Ey müteşebbis olarak, başarı kazanma yolunda olan bahtı açık kişi! Sana vasiyetim şudur ki; her ne zaman özellikle senin için hazırlanmış alışılmışın dışında olan bu kitabı eline alır isen kalbinde şüphe taşımadan buna rağbet et.

En doğru nazar ile bak ki bu kitap seni yücelere taşıyacak sebeptir. Kitabın içindeki prensipler ilim dünyasından süzülerek gelmiştir. Kitap derlenirken iman ve inanç esaslarına ters düşmeyen bazen de derunun da iman ve inanç kaynaklarını taşıyan haberlerle çağdaş idare sistemi ve teknolojisinin meczolunduğu görülmüştür. Bu kitaba itikat et ki senin başarı ile yeniden doğuşuna sebeptir. Ne zaman bu kitabın içinde bulunan sözlere itikat eder ve bunlarla amel edersen başarıya ulaşırsın Yüce Allah dileklerini asan eder, inayet buyurur ihsan eder. Sen de nice kırık gönülleri bütünlersin nice hastalara, muhtaçlara yardım edersin. Nice hizmetlere hizmetler katarsın. Her tercihin müspet yönde olur. Bu dünyanda ahiretin de mamur olur. Farkına varamadığın bir güzellikle bu dünya imtihanını başarırsın.

Kitabımızın konusu ise herhangi bir müessesenin uzun yıllar nesiller boyunca gelişerek yaşayabilmesi için uygulaması zorunlu ve şart olan sırların tespit ve beyanıdır. Bu kitapta ferdi gelişme, müteşebbis, kuruluş ve işletme safhası bölümlerinde bu sırlar verilmeye çalışılmıştır.

Stok Kodu
9789758775873
Sayfa Sayısı
233
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat