Gülzar-ı Sofiyye KİTSAN camiası olarak siz kıymetli okurlarına faydalı olmak gayesiyle çıkmış olduğu yolda hizmetlerine bir yenisini daha nasibeden Cenabı ALLAH'A ne kadar şükr etse azdır. Şükr'ünden aciziz Yarabbi... Aciziz!.. Zira bu sahanın büyüklerinin tabiriyle ancak layıkıyla SEN kendi kendine şükr edebilirsin YARABBİ!.

Ve bunun bilincinde olarak bizler de Şükürdeyiz!.. Zira çok iyi idrak etmekteyiz ki konularına binaen hazineler kıymetinde olan «TASAVVUF» ilmini derc eden Eserleri Yayınlamak, Yazmak, Tercüme etmek ve Okuyarak idrak etmek ve o idrak ile de süluk eylemek her mevzuda olduğu gibi ancak bir NASİB-İ İLAHİ ile mümkündür. İşte bu Nasib-i İlahi'den nasibkar ol-maktan sonsuz bir mutluluk duyuyoruz. Şükr'ünden aciziz Yarabbi...

Bu kıymetli eserin Müellifi olan Osman oğlu ŞEYH AHMED'in ve eseri Tercüme eden, Merhum Abdullah DEVELİOĞLU'nu da Rahmetle anmadayız... ALLAH kendilerinden razı olsun.

Siz okurlarımızdan da bir ricamız, bizim gibi o zincirin başı olan Efendimiz Muhammed (S.A.V)e ve zincirin halkasına girme nasip olan zevat-ı kirâmın ve bu kıymetli eserin Müellifinin, Müterciminin ve Yayınlanmasında emeği geçenlerin ve okurlarından ahrete intikal edenlerin ruhlarına bir Fatiha-ı Şerif hediye etmenizdir.

Cenabı HAK, cümlemizi alemlere Rahmet olan Efendimizin ve o zevat-ı kiramdın yüzü suyu hürmetine MUHAMMEDİ'ler arasına katsın, zahiri ve batıni alemde de ÎNSAN olabilmeyi nasib eylesin...

Ayrıca bu eserin yayınlanmasında vesile olan ve kıymetli tavsiyeleriyle bizlere rehber olan Üstad Ahmed HULUSÎ Beyefendiye huzurunuzda Kitsan Yayınevi camiası olarak bilvesile teşekkür eder, Cenabı HAK¦#39; dan ilminin artmasını, ışığından feyz alan, alacak nasipkarlarının çoğalmasını niyaz eyleriz.

Yarabbi!.. Niyetimiz sahihtir bu niyet üzere bizleri daim kıl ve bu ilimden nasipkar olanların halkasına bizleri de kat ve bu ilimlen yaşamayı da cümlemize nasib et. Zira büyüklerin dediği gibi; «Balın yapısını bilmekten ziyade önemli olan, o balın lezzetini tadarak yemek, ve hazım esnasında da o balın faydalarından gereğince faydalanmaktır...»

İşte bizlere ve kıymetli okurlarımıza da bu kıymetli ilmin hazmını nasib eyle Yarabbi... Ve bu sahada hizmet nasib olan aziz üstadların ve muhibbânlarına ve ûşşâk-ı Hudâ'nın tamamının pak ruhlarına Rahmetler olsun. Cenab-ı Hak, cümlesin-den ve cümlenizden razı olsun. Yayınevimize ve siz okurlarımıza hayırlı işlere vesile olmayı nasib eylesin. Üstâd'ın buyurduğu gibi ALLAH «Mu'in» iz olsun!.. AMİN.

KİTSAN Gülzar-ı Sofiyye, Kitsan Yayınevi, Abdullah Develioğlu, 9789757557555, Osmanoğlu Şeyh Ahmed
Stok Kodu
9789757557555
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Abdullah Develioğlu
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat