Babasının deyimiyle, “İlk aşkın yazı“, Alice'in orta okula başlamadan önce geçirdiği yazdı. Pamela'nın New Jersey'de yaşayan kuzeni, yedinci sınıfa bir erkek arkadaşı olmadan başlamanın, bir kızın başına gelebilecek en kötü şey olduğunu söylediği için (bu, kulaklarının delinmemiş olmasından veya deri bir eteğe sahip olmamaktan bile daha kötüydü), Alice, Patrick'le beraber olduğundan dolayı çok memnundu.
Tek sorun, Patrick'in onun erkek arkadaşı olduğundan beri işler, sadece arkadaşı olduğu döneme göre daha karmaşık olmasıdır. Alice'in, Patrick'e doğum günü için alabileceği en uygun hediye ne olabilir? Patrick, onu öpmek isterse ve o da dişlerini fırçalamamışsa ne yapmalıdır? Alice, Patrick'den gerçekten hoşlanıyor, fakat bazen sadece arkadaş kalsalar hayatın çok daha basit olacağını da düşünmeden edemiyor.
Phyllis Reynolds Naylor, Alice'in Derdi'nin devamı olan Alice Mutluluktan Uçuyor, Gibi'yi yazarak, bir kez daha gerçekten kızların nasıl düşündüklerini, hareket ettiklerini ve hissettiklerini bildiğini kanıtlamıştır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789756388044
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
164
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-08
Çeviren
Alparslan Akkuş
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat