Ruh Zihin Beden Şifası Mükemmel Sağlık ve Canlılık İçin Eksiksiz Şifa Sistemi

%25
Ruh Zihin Beden Şifası,Zhi Gang Sha
Nasıl ki düşüncelerimiz suyu etkiliyorsa, ruhlarımız da bedenimize, sevdiklerimize ve günümüz dünyasına denge getirebilir. Dr. Sha, ruhun, tüm yaşamımızı ve tüm dünyayı değiştirebilecek kadar büyük bir güce sahip olduğunun mesajını veren önemli bir öğretmen ve büyük bir şifacıdır. Ruh, Beden, Zihin Tıbbı adlı eseri, sizi derinden etkileyecektir.
- Dr. Masaru Emoto, Suyun Gizli Mesajı kitabının yazarı
Şifanın gerçek sırrı nedir? Uluslararası bir üne sahip olan yazar ve şifacı Dr. Zhi Gang Sha, çağlar boyunca sorulan bu soruya son derece basit bir yanıt veriyor: Önce ruhunuzu iyileştirin; ardından zihniniz ve bedeniniz de iyileşecektir.
Ruh, Zihin, Beden Tıbbı adlı eserinde Dr. Sha, sevginin ve affetmenin, şifanın altın anahtarı olduğunu öğretiyor. Size, iyileşme sürecinizin temelinden itibaren ruhunuzu, zihninizi ve bedeninizi dönüştürmenizi sağlayacak araçlar sunuyor. Bu kitapta açıklanan teknikler ve kuramlar son derece basit ama yaşamınızı kökten değiştirebilecek güce sahiptirler:
Soğuk algınlığından sırt ağrısına, kalp hastalığından şeker hastalığına kadar 100'den fazla hastalığı iyileştirme yöntemi.
Kilo vermek, kanseri iyileştirmek, duygusal denge kazanmak ve iyi bir sağlığı korumak için adım adım teknikler.
Ve devrim niteliğinde “bir dakikada iyileşme“ tekniği.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789756388716
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
392
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-08
Çeviren
Demet Taşkan,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat