Futbolig Futbol FıkralarıFutbol Fıkraları

%30
Futbolig,Sina Cimcoz
Dünyada futbol artık ayrı bir sektördür. Futbolun tartışmasız dev bir endüstri haline geldiğini kabul etmek gerekir. Futbol, ülkelerarası tanıtımı en etkin bir şekilde ortaya koyan dev bir endüstridir.
Hemen her konuda bizi güldüren fıkralarla karşılaşırız. Esprili her konu, mizahın konusunu içerir. Fıkra olayına bu pencereden baktığımız zaman, futbolun da mizahı yapılabilir, çünkü futbolda da esprili olaylar vardır. Futbol fıkraları, yaşadığımız ya da farkında olmadan bize yaşatılan futbol olaylarını bize gülümseyerek anlatmaktadır. Bakış açımızı bu noktaya göre odaklamamız gerekmektedir. Elinizde tuttuğunuz Futbolig adlı bu kitap, futbol konularında karşılabileccek çeşitli mizahı olayları aktarmaktadır.
Tuttuğunuz takımlar, futbolcular, transfer, evlilik ve futbol, cinsellik ve futbol, futbolla yakından ilgilenen ünlü kişiler, futbol otoriteleri, hakemler, teknik direktörler, kulüp başkanları, politika ve futbol, doktorlar ve futbol, seyirciler, fanatik taraftarlar, kumar ve futbol, yargı ve futbol, çocukların futbola bakışları mizahi bir şekilde, fıkralar biçiminde bu kitapta toplanmıştır. Futbol fıkraları toplu halde ilk defa yayınlanmaktadır.
Futbol meraklıları canınız mı sıkılıyor? Takımınızın başarısızlığı sizi strese mi sokuyor? Bezginlik mi duyuyorsunuz? Stadyumda, evde, işyerinde, seyahatte ve her yerde hoşça vakit geçirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, Futbolig adlı bu kitabın sayfalarını çevirmeye başlayın... Kesinlikle gülecek, gülecek ve güleceksiniz. Gülmek, gülümsemek insanın en çok hoşlandığı bir yaşam parçasıdır. Gülmek bir kültür meselesidir.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799757957545
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
127
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1999-03
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat