ESER HAKKINDA YAZILAN TANITIM YAZILARI
DÜNYAYI ASLINDA KİM YÖNETİYOR?
Dünyanm çivisi çıklt. İnsanlar sürekli savaşıyor, pahalı şeyler satm alıyor. Ortalama bir insan hiç tanımadığı güçler karsısında bırakın denetim sağlamayı kendi hayat mücadelesini vermekle uğraşıyor. Sağduyulu herkesin üzerinde düşünmesi gereken bir soru bu; Dünyayı aslında kim yönetiyor? 8u kitap günlük hayatta gizli ya da gizliliği kalmamış komplo teorilerine bir bakış sunuyor. Gerçek insanlar, şirketler, toplumsal ağlar, ortak ittifaklar ve karanlık güçlerle buniarı birbirine bağlayan komplo teorilerini ve gizli tarihi anlatıyor.
Yazarlar yalın bir dil ve yetkin anlatımlarıyla sayısız komplo teorisini açık görüşlülükle ele alıyorlar. Elde ettikleri sonuçlar bazılarımızı, özellikle demokrasinin varlığına inananları şaşırtabilir ve öfkelendirebilir, ancak herkesin akimi alacağı kesin.
Thom Burnett, Britanya'mı güvenlik ve asken meseleleri konusunda uzman bir kişinin takma adıdır. 199Ü yılında ingiltere Özel Kuvvetler'de hizmet verdi ve o zamandan ben Komplo îeonsı ve Askeri Istıhbarat'ta ilen araştırmalarını sürdürme l
Stok Kodu
9789944983464
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
346
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Ayşegül Tamer
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat