Aşıklar ve OyuncularSeksi. Başarılı. Bekar.

%30
Âşıklar ve Oyuncular,Jackie Collins
Seksi, Başarılı, Bekar
Tehlikeli seks, aile sırları, karşı konulmaz güç, dev bir servet ve iki cinayet. “Âşıklar ve Oyuncular,“ sizi Park Avenue'dan Brooklyn'e uzanan yüksek tansiyonlu bir yolculuğa çıkarıyor.
Jackie Collins geri döndü; hem de şimdiye dek yazdığı en skandal yaratıcı romanıyla. Okurlara son derece zengin ve seksi karakterlerinin mahrem dünyasında aydınlatıcı bir görüntü sunuyor.
Âşıklar ve Oyuncular'da, Diamond ailesinin gücü bir sahilden diğer sahile kadar uzanıyor. Bir emlak kralı olan Max; Hollywoodlu bir avukat olan Chris; genç ve yakışıklı eski uyuşturucu müptelası ve şimdi İtalya'da başarılı bir model olan Jett; hepsi, kendilerini bildiklerinden beri dünyalarını yöneten diktatör babaları Red ile yüz yüze gelmek zorundalar.
Son derece güzel ve alımlı New Yorklu mirasyedi Amy Scott-Simon, Max Diamond ile nişanlı. Bekarlığa veda partisinde Max'in kardeşi Jett ile karşılaşıyor. Jett, Amy'nin kim olduğunu bilmiyor. Amy'nin de onun kim olduğu hakkında bir fikri yok. Tek gecelik bir ilişki, büyük bir kargaşaya yol açıyor.
Bu karakterlerin yaşamını izlerken, gücün, paranın, şöhretin ve aşkın nasıl iç içe geçebileceğini, nasıl tüm yaşamları allak bullak edeceğini göreceksiniz.
Jackie Collins, dünyada kitapları en çok satan yazarlardan biridir. Kırktan fazla ülkede satılan kitaplarının sayısı dört yüz milyonu geçmiştir. Yirmi üç kitabının da baskısı sürekli yenilenir. Yazar, yaşamını California, Beverly Hills'de sürdürmekte.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799944983203
Boyut
140-230
Sayfa Sayısı
552
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-01
Çeviren
Ender Nail,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat