Gündüz DüşleriMelekler, Mucizeler ve Şifalar Üzerine 101 Gerçek Öykü

%20
Gündüz Düşleri,Arielle Ford
Gündüz Düşleri "Bu kitap sihirli ve mistik öykülerin şaşırtıcı bir birleşimi. Hayatın manevi tarafından büyülenen herhangi biri için, bu kitap mükemmel bir seçim."
- Marci Shimoff, Tavuk Suyuna Çorba'nın yardımcı yazarı-
"Kitaptakiler, hayatımızın içindeki maneviyatı ve iyiliği bulmamız için bize ilham veren ve kalbimizi ısıtan insan öykülerinin yalnızca 100 tanesi. Aslında hayatımız bunlarla dolup taşıyor. "
- Dr. Judith Orloff / Pozitif Enerji'nin yazarı-
"Kitabın içindeki her sayfa, sizi ruhunuzla daha iyi bir iletişim kurmaya teşvik ediyor.
- Wayne Dyer, Kendin Olmak'ın yazarı-
"İyiliğe inanmayanlar, bu kitapta onun kutsal kanıtını bulacak"
- Publishers Weekly-
Okuyacağınız öyküler; her birimizin hayatımızın her anında birer "gizemci" olduğumuzu hatırlatacak öykülerdir. "Ruhaniliğin" bir ileri adımı aslında içinden geldiği gibi davranmaktır. Bu eğlenceli bir şeydir çünkü; ne varılacak bir yer ne de ıstıraplı uzun yolculuklardan sonra inecek vahiyler hedeflenmektedir. Bütün mesele, bir yere ulaşma süreci, yani yolculuğun kendisidir ve bu kitabı eline alan herkes de bu yola çıkmış demektir. Sadece şunu aklınızda tutun; yaşımız ne olursa olsun, hepimiz sadece kısa bir süre oynayacak bir yer arayan çocuklarız. Gündüz Düşleri, Melekler, Mucizeler ve Şifalar Üzerine 101 Gerçek Öykü, Kozmik Kitaplar, Nurşan Üstüntaş, 9799758973520, Arielle Ford
Stok Kodu
9799758973520
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
344
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-7
Çeviren
Nurşan Üstüntaş
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat