Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 1

%20
Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 1,Arielle Ford
Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 1 Güçlü bir önsezi...
Tesadüf gibi görünen bir karşılaşma...
Sadece yüreğinizle duyabileceğiniz bir ses...
Mistik Ruhlara Sıcak Çikolata serisinin aşk ve romantizmin sihirli yanını kutsayan, eğlenceli, gerçek yaşam öykülerinin bir derlemesi...
Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata ilahi takdir ve gerçek yaşam sihirleri yoluyla bir ömürboyu eşruhlarını bulan 101 kişinin gerçek deneyimlerini biraraya getiriyor.
Sanki başka alemlerin gözetiminde biraraya gelen bu aşıkların ilham veren ve kalpleri ısıtan öyküleri, bizleri ruhumuzu doyuran ve gözlerimizi açan bir yolculğa çıkarıyor. Gerçek aşkı arayan kadın ve erkeğin kalpleri aracılığıyla kutsallığın günlük yaşamımızdaki olağanüstü gücünü deneyimliyoruz. Sürükleyici ve heyecanverici öykülerle dolu bu kitap, bizleri sevgi dolu görünmez bir varlığın izlediğine inanan herkes için.
"Yaşamın en derindeki anlamına ve en muhteşem mesajlara temas etmenin mükemmel bir yolu... Bu öyküler insan deneyiminin kalbine dokunuyor."
-Neale Donald Walsch, Tanrı ile Sohbet'in Yazarı
"Bu dikkate değer öyküler inançlarınızı değiştirecek, aklınıza esneklik kazandıracak, bilincinizin ufkunu ve yüreğinizi açacak."
-Jack Canfield, Tavuk Suyuna Çorba'nın yazarı Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 1, Kozmik Kitaplar, Berrin Karahan, 9799758973261, Arielle Ford
Stok Kodu
9799758973261
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
255
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-12
Çeviren
Berrin Karahan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat